Nedělní Noční linka: Fotografování nejen v těchto dnech

5. květen 2024

Fotíte rádi a fotili jste vždy rádi? Fotíte v současné době a snažíte se zachytit neuvěřitelnou atmosféru letošních dní a toho všeho, co se děje kolem nás? Myslíte si, že fotografiím z těchto dnů, těžko budou věřit třeba naše prapravnoučata? A jaké fotografie z vašeho života jsou pro vás nejhodnotnější a vzácné? Zachycují také historii doby? Prohlížíte si často své fotografie a rádi vzpomínáte?

Fotografování je pro někoho přímo vášeň, pro někoho příjemná třeba jen dovolenková záliba a pro někoho dokonce profese na celý život. Prostě fotografování je krásná věc, ať už jde o uměleckou fotografii nebo jen o zachycení momentů z našeho volného času.

Volat do studia můžete na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail linka@rozhlas.cz.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.