Minutka pro Rudu Pivrnce: Knír není pro každého!

16. říjen 2017
Minutka pro Rudu Pivrnce
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Muž s knírkem
0:00
/
0:00

Móda a proměny úpravy zevnějšku zasahují lidstvo odnepaměti a staré pravidlo říká, že módní vlny se vrací a týkají se i mužského pokolení.

Už to vypadalo, že svět navždy ovládnou metrosexuálové, hladce oholení muži chlapeckého zevnějšku. Před časem se ale na mužské tváře vrátilo třídenní strniště, záhy následované "bíbry" a kníry. Knír ale není pro každého, ne každému sluší, a leckoho dokáže k nepoznání změnit. Petr Urban knír ze zásady nenosí. Proč? Prozradí v Minutce pro Rudu Pivrnce.

Tento týden Českému rozhlasu Liberec kreslíř Petr Urban ze Smržovky připravil obrázek na téma předvánoční nákupní horečka:

Nákupní horečka podle kreslíře Petra Urbana
autoři: David Hamr , Petr Urban
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová