KVÍZ: Co víte o zajímavostech ze soukromého života slavných českých osobností?

24. listopad 2021

Zkuste si náš kvíz, ve kterém si můžete tipnout a následně se i dozvíte, co zajímavého na sebe v rozhovorech prozradili hosté pořadu Českého rozhlasu Zlín Na pohovce Jožky Kubáníka.

Na vlnách Českého rozhlasu Zlín můžete každou sobotu slýchávat pořad Na pohovce Jožky Kubáníka, což je hodinka plná povídání se zajímavými hosty. Ty zve herec a moderátor Jožka Kubáník "na rozhlasovou pohovku" a probírají téma, které vždy uvádí vlastním tematickým fejetonem.

Jeho hosté při pohodovém povídání na sebe nebo své blízké občas ledacos prozradí. Jako třeba Lucie Bílá, Simona Stašová, Lenka Filipová, Taťána Brzobohatá, Tomáš Dvořák, Zuzana Hášová, Jan Přeučil, Marie Retková, Eva Josefíková nebo Zuzana Bydžovská

Nabízíme vám tedy nejen záznamy rozhovorů (najdete je po rozkliknutí jména vybraného hosta v předchozím odstavci), ale i malý kvíz, ve kterém si můžete tipnout a následně se i dozvíte, co zajímavého na sebe někteří hosté prozradili.

Všechny hosty a rozhovory z pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka najdete i na webu https://rozhl.as/Kubanik nebo v podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.

autoři: Jožka Kubáník , Český rozhlas Zlín
Spustit audio

Související