Energetici přivezli do Jablonce obří transformátor
V pondělí 11.srpna v noci se vydala na cestu z Plzně do Jablonce nad Nisou těžkotonážní souprava s novým transformátorem. Během úterý 12.srpna by měl být obří náklad přemístěn pomocí jeřábu a kladek z podvalníku na základ transformátoru.
Transformátor pro transformovnu Jablonec Sever úctyhodných rozměrů s výkonem 40 megavoltampérů má zajistit spolehlivé a kvalitnější dodávky elektřiny, je o třetinu výkonnější než původní. Ten projde generální opravou a energetici ho použijí pro budovanou transformovnu Jablonec Jih.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Polévání vodou, samotka nebo plácnutí přes zadek. Praktiky z minulosti se v některých školkách drží dál
-
Beneš: Založili jsme dceřinou firmu ČEZ Energy. První krok pro pozdější zestátnění celého ČEZ
-
‚Vyloučit prezidenta je mimořádně nešťastné.‘ Pavel podává kvůli summitu NATO kompetenční žalobu
-
Ozbrojený muž z Čelákovic se může pohybovat dvěma vozidly. Naposledy byl spatřen v Brandýse nad Labem