Čtvrteční Noční linka: Jaro je ve vzduchu! Na co se těšíte?

21. březen 2024

Vzduch nasycený jarním deštěm, vůní rozkvetlých květin a první záře jarního měsíce – března! Blíží se astronomické jaro, jak se těšíte? Cítíte jarní únavu? Jak ovlivňuje jaro vaši celkovou náladu a duševní pohodu?

Jak vnímáte změny ve vašem okolí a městě, když přichází jaro? Existuje nějaká událost či aktivita spojená s jarem ve vašem městě, kterou byste chtěli sdílet? Jaká je vaše oblíbená rostlina či květ, který pro vás představuje začátek jara? Plánujete nějaké novinky nebo změny ve své zahradě pro nadcházející jaro? Nechte se unést jarní magií a podělte se o své myšlenky, vzpomínky a plány. 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.