Zveme vás na 1. ples Českého rozhlasu Liberec

9. listopad 2017

První ples Českého rozhlasu Liberec a Clarion Grandhotelu Zlatý Lev se blíží. Koná se ve čtvrtek 16. listopadu.

„Plesy našeho hotelu měly opravdu dlouhou tradici a my bychom na ni rádi navázali,“ říká Miroslav Souček, ředitel Granhotelu Zlatý Lev. „Když se loni v listopadu po více než půl století  vrátil Český rozhlas Liberec, rádi jsme navázali spolupráci. Takový večer je pro nás příznačným spojením tradice a kvality  dvou historických značek z našeho regionu.“

Startujeme plesovou sezónu

Český rozhlas Liberec tak bude mezi prvními „zahajovateli“ plesové sezóny v Libereckém kraji. V noblesních prostorách známého libereckého hotelu bude k tanci i poslechu hrát Big Band Českého rozhlasu Gustava Broma, špičkový orchestr pod taktovkou Vlado Valoviče. Pod Ještědem se představí po mnoha letech i se svými sólisty.

Zazpívá Martin Chodúr a Eva Pilarová

Zazpívají Eva Pilarová a Martin Chodúr. Hudební program pak ještě doplní diskotéka v baru Kajetána Špičky. Výjimečný večer začne ve 20 hodin, vstupenky jsou k dostání v recepci Grandhotelu Zlatý Lev.

03224137.jpeg
autor: Jan Žíla | zdroj: Český rozhlas Liberec
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

Jan Pokorný, ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu a moderátor

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.