VIDEO: Nadílka Ježíškových vnoučat seniorům z Velkých Hamrů rozzářila oči

Klienti z Domova důchodců ve Velkých Hamrech měli z dárků od Ježíškových vnoučat obrovskou radost
Klienti z Domova důchodců ve Velkých Hamrech měli z dárků od Ježíškových vnoučat obrovskou radost

Ježíškova vnoučata plnila o Vánocích přání seniorům po celém Česku. Zkrátka nepřišli ani klienti domova ve Velkých Hamrech na Jablonecku.

Podívejte se, jak Ježíškova vnoučata udělala svými dárky radost babičkám z Domova důchodců ve Velkých Hamrech na Jablonecku, video natočil ředitel Čestmír Skrbek.

Něco pro zkrášlení, něco pro trénink mozku, něco pro posílení těla. Přání seniorů, která plní Ježíškova vnoučata, jsou rozličná. Ale jak se ukazuje, nic není problém. Desítky klientů z domova důchodců ve Velkých Hamrech na Jablonecku měly svá přání a Ježíškova vnoučata jim je beze zbytku splnila. Vlastně lépe řečeno ne beze zbytku, ale dokonce s velkým přebytkem.

Noviny na celý rok i kosmetika

„Přála jsem si předplatné novin, protože jsme odříznutí od světa, když na pokoji nemám televizi ani rozhlas, tak jsem ráda, když vím, co se děje,“ říká dvaadevadesátiletá seniorka Jana Seidlová. Ježíškova vnoučata splnila přání spoustě dalších seniorů z Velkých Hamrů – nadělovala například dámskou kabelku, kosmetiku pro pány, hřejivé ponožky i sladkosti.

Jeden z dárků od Ježíškových vnoučat ale bude těšit po celý rok řadu seniorů – pingpongový stůl. Ředitel domova Čestmír Skrbek vyhlásil na pátky hromadné tréninky a dojde i na soutěžní turnaje.

Spustit audio

Související