Úterní Noční linka: Zvířata, která nám dávají svou lásku a dělají společnost

1. prosinec 2020

Máte doma psa nebo kočku? Jaké máte s těmito zvířecími kamarády zážitky? Máte raději kočku nebo psa a proč? Jsou pro vás tito němí tvorové domácí mazlíčky? Považujete je za členy rodiny? Co váš pes nebo kočka umí? 

Pořídili jste si domácího mazlíčka proto, abyste měli milého společníka a necítili se osaměle? Splnilo zvířátko vaše očekávání a nebo bylo vaše soužití složitější? Co vám tato zvířata dávají? Dostanou od vás dárek k Vánocům?

Moderátorovi Karlovi Sladkému napsala paní Lola, která se po odchodu milovaného manžela cítila velmi osaměle. Neměla radost ze života, nikam nechtěla, byla sama doma se svými myšlenkami a nebylo jí dobře. Děti se rozhodly pořídit jí společnici - kočku Lízinku. Toto zvířátko si celý život přála, ale nebyla vhodná příležitost.

Líza splnila nad míru její očekávání. V důchodu se paní Lola, která je po těžké nemoci, necítí tak sama. Lízinka jí dává lásku a je i její léčitelkou. Paní Lole dělá kočička dobře i po psychické stránce a naše posluchačka má opět chuť do života.

A co vy? Pořídili jste si psa nebo kočku a co s nimi zažíváte? Jaký je život s kočkou a jaký se psem? Na vaše vyprávění se moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio