Úterní Noční Linka: Co/kdo vás v životě dokáže povzbudit?

8. listopad 2022

V čem nacházíte povzbuzení do života? Z čeho se v životě těšíte? Co/kdo vám dovede zlepšit náladu? Je to oblíbená písnička? Pozdrav od přátel telefonem, nebo třeba po rozhlasových vlnách v písničkách na přání? Zvedne vám náladu vlídné slovo, úsměv, nebo třeba dobré jídlo, dobrý nápoj, nebo fyzická aktivita?

Chladné dny, které jsou zvlášť po změně času čím dál tím kratší a s tím související brzká tma. K tomu méně slunečního svitu, více deště a obecně nepohody. V listopadu přichází čas, kdy se brzy stmívá, provázejí nás mlhy a chlad, máme pocit, jako bychom žili ve tmě. Pro mnohé toto období znamená chmury, nekdy podzimní deprese. A tak je čas si v Noční lince poradit, jak na ně! Ostatně - vylepšit a vyladit náladu občas potřebujeme každý. Co tedy zaručeně dokáže zvednout náladu právě vám? Co vás v životě dokáže povzbudit a to nejen v podzimním čase?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Sestru se mi nikdy nepodařilo dočíst. Citlivého člověka jsem poslechla až do konce.

Iva Jonášová, ředitelka Vývoje a výroby

citlivy_clovek.jpg

Citlivý člověk

Koupit

Nový román českého básníka, prozaika, překladatele a publicisty, ve kterém se prolínají groteskní a tragické prvky a který vypráví příběh ze žhavé současnosti. Jáchym Topol získal za tento titul Státní cenu za literaturu.