Udělejte si místo v obýváku, o nedělích se u vás bude tančit aneb V Libereckém kraji #kulturaprezije

V Libereckém kraji #kulturaprezije: Pubcoustic

18. listopad 2020

Sledujte přenos koncertu skupiny Pubcoustic v neděli 22. listopadu od 14 hodin.

Kapela Pubcoustic vznikla zprvu jen jako nápad kamarádů, kdysi aktivních muzikantů v různých libereckých kapelách, sejít se ve zkušebně, společně si zahrát a nostalgicky, jak už ke krizím středního věku patří, vzpomínat na mládí v devadesátkách, to vše bez ambicí na vlastní tvorbu nebo zakládání klasické revivalové nebo zábavové kapely. Časem přišla touha ukázat čirou radost z hraní dál a s tím přišel nápad 2.0 s poloakustickými covery, hranými po vzoru kapel z anglických pubů, po hospodách, kde se spojuje příjemné s užitečným. Hrají hlavně písně z devadesátých let kapel jako jsou U2, Pearl Jam, Coldplay nebo Radiohead, ale i novější, jako Imagine Dragons nebo Kings Of Leon. To, co je baví a tak, jak to mají rádi. Tedy hlavně pro radost.

Kapelu můžete podopořit na portále evstupenka, s tím, že hudebníci se rozhodli, že výtěžek z příspěvků věnují organizaci Klub svobodných matek, kde vědí, komu pomoci v jakékoli době.

autor: reČRoL | zdroje: Spolek Kultura , z. s.
Spustit audio

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.