O pořadu Toulky krajem s Marcelou Augustovou

Novým pořadem Toulky krajem na Českém rozhlase Liberec vás provede moderátorka Marcela Augustová

Pojďte s námi cestovat po Libereckém kraji se známou moderátorkou Marcelou Augustovou. Každou neděli v premiéře od 9. hodiny na vlnách Českého rozhlasu Liberec.  Vždy zavítáte na tři místa našeho kraje.

Na tři turisticky atraktivní místa v kraji se vydáme prostřednictvím reportáže, čekají nás rozhledny, hrady, zámky, přírodní zajímavosti, ale i kouty, které jste možná sami ještě neobjevili.

Soutěžte a vyhrajte rodinnou vstupenku

V lednu a únoru jsme každý týden soutěžili o dva volné vstupy do libereckého zábavního vědeckého centra iQLandia, od března můžete každý týden vyhrát rodinnou vstupenku na státní zámek Sychrov.
Co pro to musíte udělat? Připojte se na facebook, klikněte na Český rozhlas Liberec a k nedělnímu příspěvku (publikujeme v 9 hodin ráno) přidejte vaši fotku. Autora nej fotky obdarujeme „volňásky“ na nejpohádkovější zámek Libereckého kraje.

Tak nezapomeňte – Toulky krajem s Marcelou Augustovou každou neděli po 9. hodině, a pokud náhodou zaspíte a nestihnete nás naladit, pusťte si reprízu – každou středu po 18. hodině.

Pořad připravují