Sobotní Noční linka: Zdravý životní styl aneb Jak se udržet v kondici?

12. listopad 2022

Zdraví je důležité, ale jak si ho udržet? Zásady zdravého životního stylu jsou jasné – nekouřit, nepít alkohol, jíst zdravě a dál..? 

Jak se udržujete v kondici vy? Chodíte někam cvičit? Cvičíte pravidelně i doma? Dáváte přednost procházkám nebo aktivnímu cvičení? Otužujete se? Mysleli jste na svou fyzičku už jako mladí a věnovali jste pozornost své fyzické zdatnosti? Vyplatilo se vám to? Jak se může podle vás člověk rychle dostat do kondice? Jak svou fyzičku zlepšit? Jak si udržet zdravý životní styl a jak má vlastně vypadat? Jíte samá zdravá jídla? Máte nějaký rychlý recept na rychlou zdravou pochoutku?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...