Sobotní Noční Linka: Dovolená, jak jsme ji neplánovali

2. červenec 2022

Někdo plánuje dovolenou do posledního detailu, jiný se rád nechá překvapit. Některá překvapení promění dovolenou v neopakovatelný zážitek, jiným by se raději vyhnuli i největší dobrodruzi.

Stalo se vám někdy na dovolené něco, co z ji proměnilo v nečekané drama? Potkali jste třeba v Tatrách medvěda? Porouchalo se vám auto tisíce kilometrů od domova? Nestihli jste do tmy dorazit do cíle? Anebo přišlo příjemné překvapení, když jste zjistili, že ve vedlejším pokoji si užívá dovolenou váš oblíbený herec? Jakými nečekanými zážitky okořenil osud vaši dovolenou? Jak jste případné trampoty vyřešili a jak na ně dnes vzpomínáte?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová