Sobotní Noční Linka: Dovolená, jak jsme ji neplánovali

2. červenec 2022

Někdo plánuje dovolenou do posledního detailu, jiný se rád nechá překvapit. Některá překvapení promění dovolenou v neopakovatelný zážitek, jiným by se raději vyhnuli i největší dobrodruzi.

Stalo se vám někdy na dovolené něco, co z ji proměnilo v nečekané drama? Potkali jste třeba v Tatrách medvěda? Porouchalo se vám auto tisíce kilometrů od domova? Nestihli jste do tmy dorazit do cíle? Anebo přišlo příjemné překvapení, když jste zjistili, že ve vedlejším pokoji si užívá dovolenou váš oblíbený herec? Jakými nečekanými zážitky okořenil osud vaši dovolenou? Jak jste případné trampoty vyřešili a jak na ně dnes vzpomínáte?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...