PODÍVEJTE SE: Srdce nehasnou. Karel Gott nazpíval s dcerou dojemný duet

3. květen 2019

Karel Gott letos v létě oslaví významné životní jubileum. Ke svým 80. narozeninám nazpíval s dcerou Charlotte Ellou duet s názvem Srdce nehasnou.

Autorem písně je Richard Krajčo ze skupiny Kryštof, který vůbec poprvé v kariéře napsal píseň pro jiného interpreta. Fanoušci Karla Gotta budou mít jistě radost nejen z nového videoklipu, ale i z informace, že mistrovy kulaté narozeniny můžou oslavovat společně s Českým rozhlasem.

Od 1. do 14. července uslyšíte ve vysílání Českého rozhlasu nejen zpěvákovy největší hity, ale také slavné gratulanty a chybět nebudou ani jeho věrní fanoušci. Navíc bude Český rozhlas rozdávat zbrusu novou sestavu čtyř CD nazvanou KAREL GOTT  80 / 80 – Největší hity 1964–2019 a přidá mnoho dalších řadových desek z jeho bohaté hudební kariéry.

Jak se vám nový videoklip z dílny rodiny Gottových líbí?

autor: Český rozhlas

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.