Po týdnech tmy a chladu, změna! iQLANDIA v Liberci otevírá

4. červen 2020 14:23
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Novinky jsou například na střeše, odkud je, mimo jiné, nádherný výhled

Návštěvníci musejí počítat s nošením roušek a používáním dezinfekce. A čekají na ně kompletně vyčištěné prostory i novinky, náš redaktor zjišťoval podrobnosti.

Čtěte také

Po 12 týdnech nucené odstávky všech iQSVĚTŮ se zítra 5. června návštěvníkům otevře liberecké vědecko-zábavné centrum iQLANDIA. Po dlouhých dnech zase všechno rozsvítí, ohřeje a otevře. Jak se iQLANDIA připravuje na znovuotevření a jaké omezení na návštěvníky čekají, na místě zjišťoval redaktor Jaroslav Hoření u ředitele iQLANDIE Pavla Coufala.

Kromě roušek by podle něj návštěvníci neměli žádná velká omezení pocítit. Rozvolňování pokračuje a i počet lidí už by neměl být omezující. A jak využili dobu, kdy bylo zavřeno? Jsou přístupně všechny exponáty? A co je v iQLANDII nového? Poslechněte si reportáž.

Provoz v iQLANDII bude omezený na čtvrtek až neděli od 10 do 18 hodin. A co se novinek týká, prozradíme, že od příštího týdne začínají zážitkové dny, neděle bez rodičů a na prázdniny se v iQLANDII chystají příměstské tábory.

Spustit audio

Související