Páteční Noční linka: Hlavně to v životě nevzdávat!

3. květen 2019

Znáte ze svého okolí někoho, kdo se dokázal poprat se životem, nepříznivým osudem, zdravotním handicapem? Možná jste to právě vy? Je pro vás někdo, kdo se dokázal poprat s nepřízní osudu, vzorem? Patříte také mezi věčné životní bojovníky, hledače síly a naděje? Jsou pro vás složité situace ve vašem životě výzvou, jak je berete? Zvítězili jste, když už jste to nečekali? 

Našli jste v sobě nečekaně sílu a chuť žít, vytrvat a vše zvládnout? Jaká byla vaše motivace?

Jsou vážně nemocní, po vážném úrazu, handicapovaní a přesto mají neskutečnou chuť a sílu žít a ještě rozdávají radost a naději ostatním. Víte o takových lidech?

Museli jste se i vy s nějakou hodně vážnou situací poprat a jak jste dopadli? Život je věčný boj, hledání, zdolávání překážek, vyrovnávání se s nepříjemnými a bolestnými situacemi.

Když už člověk nemůže, co mu pomůže? Držíte se Zátopkova hesla: Když nemůžeš tak přidej? O tom s čím jste se vy, vaši blízcí a známí poprali v životě si budete povídat v dnešní Noční lince s moderátorem Karlem Sladkým. Příspěvek k tématu můžete už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...