Novinka! V Jablonném a okolí uslyšíte Český rozhlas Liberec na 105,4 FM

8. březen 2018
Moderátoři Českého rozhlasu Liberec Honza Žíla a Tomáš Beneš vás provádějí ránem od pondělí do pátku. Svou energií udělají vaše všední ráno nevšedním
 • březen 2018 je slavnostní nejen pro všechny ženy světa, ale i pro Český rozhlas Liberec, který právě dnes zahajuje fungování dalšího vysílače – v Jablonném v Podještědí. Naladíte nás na frekvenci 105,4 FM.
 • Obyvatelé Jablonného a okolních obcí si mohou nově naladit liberecký rozhlas na frekvenci 105,4 FM. „Vysílač bude spuštěn ve 14 hodin. Lidé z Jablonného si konečně mohou naladit Český rozhlas Liberec,“ říká Tomáš Beneš, vedoucí programu Českého rozhlasu Liberec.

  Na jakých frekvencích nás naladíte?
  Liberec a Jablonec 102.3 FM
  Frýdlant v Čechách 97.4 FM
  Harrachov 107.9 FM
  Semily 103.4 FM
  Česká Lípa 94,3 FM
  Jablonné v Podještědí 105,4 FM

  Toulejte se s Marcelou Augustovou Libereckým krajem! Každou neděli

  Novým pořadem Toulky krajem na Českém rozhlase Liberec vás provede moderátorka Marcela Augustová

  Pojďte s námi cestovat po Libereckém kraji se známou moderátorkou Marcelou Augustovou. Každou neděli v premiéře od 9. hodiny na vlnách Českého rozhlasu Liberec.  Vždy zavítáte na tři místa našeho kraje.

  Posluchači se můžou těšit na aktuální zprávy z Libereckého kraje, zpravodajské i publicistické reportáže z regionu. „Nalákal bych zvlášť na Toulky krajem s Marcelou Augustovou, každou neděli v premiéře po 9. hodině nebo na kulturní magazín Kultura pod Ještědem, ve kterém mohou lidé slyšet známého herce Václava Helšuse, který čte z Knihy O Jizerských horách Miloslav Nevrlého,“ doplňuje Beneš.

  Výhled z věže kostela v Jablonném v Podještědí
  Spustit audio

  Související