Novinka! V Jablonném a okolí uslyšíte Český rozhlas Liberec na 105,4 FM

8. březen 2018

  1. březen 2018 je slavnostní nejen pro všechny ženy světa, ale i pro Český rozhlas Liberec, který právě dnes zahajuje fungování dalšího vysílače – v Jablonném v Podještědí. Naladíte nás na frekvenci 105,4 FM.

Obyvatelé Jablonného a okolních obcí si mohou nově naladit liberecký rozhlas na frekvenci 105,4 FM. „Vysílač bude spuštěn ve 14 hodin. Lidé z Jablonného si konečně mohou naladit Český rozhlas Liberec,“ říká Tomáš Beneš, vedoucí programu Českého rozhlasu Liberec.

Na jakých frekvencích nás naladíte?
Liberec a Jablonec 102.3 FM
Frýdlant v Čechách 97.4 FM
Harrachov 107.9 FM
Semily 103.4 FM
Česká Lípa 94,3 FM
Jablonné v Podještědí 105,4 FM

Toulejte se s Marcelou Augustovou Libereckým krajem! Každou neděli

Novým pořadem Toulky krajem na Českém rozhlase Liberec vás provede moderátorka Marcela Augustová

Pojďte s námi cestovat po Libereckém kraji se známou moderátorkou Marcelou Augustovou. Každou neděli v premiéře od 9. hodiny na vlnách Českého rozhlasu Liberec.  Vždy zavítáte na tři místa našeho kraje.

Posluchači se můžou těšit na aktuální zprávy z Libereckého kraje, zpravodajské i publicistické reportáže z regionu. „Nalákal bych zvlášť na Toulky krajem s Marcelou Augustovou, každou neděli v premiéře po 9. hodině nebo na kulturní magazín Kultura pod Ještědem, ve kterém mohou lidé slyšet známého herce Václava Helšuse, který čte z Knihy O Jizerských horách Miloslav Nevrlého,“ doplňuje Beneš.

Výhled z věže kostela v Jablonném v Podještědí
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.