Na trati z Liberce do Smržovky začíná výluka, potrvá do 11. května
Kvůli demolici mostu nad železniční tratí v Jablonci nad Nisou nejezdí od 1. května vlaky z Liberce přes Jablonec do Smržovky. Na frekventované trati do Jizerských hor je nahradí autobusy. Výluka potrvá do čtvrtka 11. května.
Autobusy náhradní dopravy jezdí v časech podle výlukového jízdního řádu. Podle společnosti KORID LK, která v Libereckém kraji koordinuje veřejnou dopravu, některé spoje v Liberci nebudou po dobu výluky navazovat. Omezená je také přeprava kočárků.
Ve stejném úseku bude kvůli opravě mostů nad tratí probíhat výluka také ve dnech 5. až 9. června 2023.
Související
-
Přepravu kola v cyklobusech v Libereckém kraji je možné nově rezervovat
V Libereckém kraji začíná provoz cyklobusů a víkendových vlaků.
-
Uzavírku na příjezdu do Jablonce nad Nisou můžou kamiony objíždět přes Kokonín a Černou Studnici
Kamiony mířící do Jablonce nad Nisou během uzavírky silnice I/65 v Nové Pražské ulici můžou místo objíždět přes část Kokonín, Černou Studnici a Novou ves nad Nisou.
-
S dopravním expertem: Objížďka uzavřeného průtahu Jabloncem nad Nisou
Uzavírka silnice I/65 zkomplikovala dopravu především řidičům kamionů. Avizovaná objížďka nebyla totiž podle zjištění Českého rozhlasu ještě ve čtvrtek 13. dubna vyznačena.
Nejnovější zprávy
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Kreml hledá příležitost k vycouvání z války. Čeká na změnu na Západě, míní ruský expert na tajné služby
-
ONLINE: AC Sparta Praha - Aris Limassol 0:1. Hosté brzy otevřeli skóre, penaltu proměnil Kokorin
-
Rakousko má klimatické jízdenky, Francie zakazuje krátké lety. Státy řeší, jak bojovat s emisemi z dopravy
-
Pro ruskou flotilu už není bezpečná žádná část Černého moře, píše The Wall Street Journal