Na návštěvě: Den otevřených dveří Střední školy Lomnice nad Popelkou
Cestovní ruch, gastronomie, potravinářství a podnikání, to jsou studijní a učební obory Střední školy v Lomnici nad Popelkou, kde měli ve středu 4. prosince 2024 jeden ze dnů otevřených dveří.
Jak je ve středu zvykem, za hosty se redaktoři Českého rozhlasu vydávají na jejich působiště. Tentokrát jsme přijali pozvání na prohlídku Střední školy v Lomnici nad Popelkou.Den otevřených dveří tam měli na starosti studenti oboru Cestovních ruch, kteří prováděli zájemce po škole. U vchodových dveří redaktora Jaroslav Hořeního kromě studentů očekával i zástupce ředitele školy Jakub Rajm.
Co se nejen studenti cestovního ruchu, ale také kuchaři, číšníci nebo cukráři, zatím naučili? Poslechněte si záznam přímého přenosu.
Mohlo by vás zajímat
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Hurvínek? A s poslední rozhlasovou nahrávkou Josefa Skupy? Teda taťuldo, to zírám...
Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka


Hurvínkovy příhody 5
„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka