Hokejová extraliga: Kladno prohrálo, body veze Boleslav

5. říjen 2011

Hokejová Tipsport extraliga pokračovala šesti zápasy. Kladenští Rytíři podlehli Slavii 1:4. Mladá Boleslav zvítězila v Pardubicích 3:2.

Boleslavští už v 8. minutě zápasu prohrávali 0:2. Podařilo se jim ale srovnat na 2:2 a šest sekund před koncem třetí třetiny trefil výhru v přesilovce Jaroslav Balaštík: „Po prvních deseti minutách, kdy jsme hráli dost špatně, jsme se říkali, že takhle to dál nejde. Vrátili jsme se do zápasu. Snažili jsme se lépe vracet dozadu a držet obranný tvar. To se nám nakonec dařilo, i když s trochou štěstí.“

Ve zbývajících úterních zápasech 8. kola Vítkovice podlehly po samostatných nájezdech 2:3 brněnské Kometě, Litvínov prohrál 0:4 s Třincem, Sparta po výsledku 3:5 nestačila na Karlovy Vary a Plzeň po nájezdech brala dva body za výhru 3:2 nad Zlínem.

autor: Pavel Petr