Folková sezóna ještě neskončila. Kam vyrazit za hudbou?

6. září 2022

Léto už je skoro pryč, ale sezóna folkových koncertů a festivalů pokračuje dál. Upozorníme na několik festivalů, které ještě máme před sebou.

Poslechněte si pozvánky na poslední akce z letošní folkové sezóny Svojšický podzim a Starolískoveckej fesťák, na Folkování na statku v pardubické Apolence nebo na koncert česko-holandské bluegrassové zpěvačky Loes van Schaijk v Metylovicích.

Pozveme vás taky na Výroční koncert Marien a na hudební ochutnávky skupiny Wild West a Madalen do klubu Lucie v Hradci Králové. V kalendáriu pak hudební vzpomínka na Petra Kalandru.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...