Čtvrteční Noční linka: Zkušenosti se seznamkou

29. září 2022

Víte, co mě zajímá? Váš názor na seznamky. Mají podle vás smysl a plní účel? 

Přihlásili jste se někdy do nějaké seznamky? Co vás k tomu vedlo, jak to probíhalo a hlavně, jak to dopadlo?! Našli jste svou spřízněnou duši? Jak dlouho vám trvalo, než jste v seznamce našli toho pravého a podle jakých kritérií jste si jej vybírali? Jak dlouho takové vztahy vydrží? Podělíte se s námi vaši zkušenost se seznamkami nebo o zkušenost vašeho blízkého?

A co tak se seznámit právě teď? Jestli se cítíte sami a rádi byste potkali nového kamaráda nebo kamarádku, můžete nám dnes nechat své telefonní číslo nebo jiný kontakt na vás.

Vaše příspěvky nám můžete psát na rozhlas.cz/linka, kde si můžete také přečíst vzkazy ostatních. K dispozici je email linka@rozhlas.cz a také telefon 731 800 900.

V době vysílání můžete volat do studia Českého rozhlasu Zlín, ve kterém se na vás těší Jarka Barboříková.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.