Čtvrteční Noční linka: Jak jste si našli partnera pro věk stříbrného větru?

24. leden 2019

Nechci být sám... řekli jste si určitě několikrát v životě, když váš partner odešel. Jenže jak to udělat ve věku předseniorském či seniorském?

Jaké možnosti mají starší muži či ženy na to, aby poznali nového partnera či partnerku? Anebo jen někoho s kým zajdou na kávu, na procházku či na výstavu?

Jak jste to udělali vy? Použili jste sociální sítě, případně seznamku na internetu? Odpověděli jste třeba na inzerát z časopisu? Zlákala vás tato možnost najít si přítele? A povedlo se? Anebo patříte k odpůrcům takových metod a raději zůstáváte sami?

Mám přátele, kteří se kdysi jako vysokoškoláci seznámili na inzerát v časopise Mladý svět a jsou dodnes šťastní prarodiče vnoučat a žijí šťastný život. Ale možná to je výjimka. Jak jste si našli partnera pro věk stříbrného větru?

Ve čtvrteční Noční lince nás budou zajímat vaše zkušenosti.

autor: Marcela Vandrová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.