Bílí Tygři začali s přípravou proti Hradci

13. březen 2018
Patrik Maier, HC Bílí Tygři Liberec (ilustrační foto)

Po vyřazení Sparty v předkole play-off se liberečtí hokejisté chystají na čtvrtfinále vyřazovací části extraligy. Na ledě Hradce Králové ho Bílí Tygři rozehrají ve čtvrtek 15. března.

Obránce Ladislav Šmíd věří, že Liberec naváže na poslední výkony a na dobré výsledky. „Doufám, že to ještě není konec. Máme před sebou spoustu práce a jsem rád, že se Spartou to dobře dopadlo. Věřím, že pohodu a sebevědomí přeneseme do čtvrtfinále,“ říká hokejista Ladislav Šmíd a pokračuje: „Bude to určitě těžký, je to jeden z nejlepších týmů po základní části, máme respekt z každého, ale zas ne obrovský.“

V Liberci se bude čtvrtfinále play-off hrát v pondělí 19. a v úterý 20. března.

Hokejisté Liberce si po vyřazení Sparty v předkole play-off užili jen dva dny volna. Teď už se připravují na čtvrtfinálovou sérii s Hradcem Králové. Brankář Bílých Tygrů Roman Will říká, co je v posledních zápasech hlavní předností libereckého týmu: „Začíná to už v naší šatně a realizačním týmu, který nás dokáže výborně připravit na každý zápas. Je to i partou na ledě pak bojujeme jeden za druhého.“

Spustit audio
autor: Pavel Petr
 • Sport
 • Zpráva
 • Bílí Tygři Liberec

Související články

 • životní styl

  Ludmila Jakešová, paličkářka

  Když byla paní Ludmila Jakešová v nelehké životní situaci, vzaly ji kolegyně na kurz paličkování. Teď už se tomu věnuje pětadvacet let. Natáčela s ní Dagmar Misařová.

 • Náměstek primátorky pro dopravu Petr Dolínek (ČSSD) | foto: Eva Dvořáková
  regionální

  Strašnice budou mít novou promenádu. Vznikne na místě železnice

  Nová dráha pro chodce, cyklisty a bruslaře vznikne na místě železnice mezi Hostivaří a hlavním nádražím. Projekt schválili radní . Začít stavět by se mohlo za dva roky. 

 • životní styl

  Chrápání

  Proč vůbec člověk chrápe? Dá se chrápání léčit? Na tyto a další otázky odpovídá lékař Karel Matler. Moderuje Eva Panošová.